Primul meci amical al oltenilor va fi împotriva celor de la Greifswalder FC (locul 1 în liga a 4-a din Germania). Partida se joacă mâine, 10 ianuarie, de la 16:30.
În al doilea meci, Craiova va întâlni un adversar mai puternic, este vorba de FC Slovacko (locul 4 în prima ligă din Cehia). Partida este programată duminică, 14 ianuarie, de la 16:30.
Ambele meciuri vor avea loc în complexul Regnum Carya, din Belek, și vor fi transmise pe pagina oficială a clubului.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea