Oficialul „câinilor” a precizat că echipa a scăpat pentru moment de interdicția la transferuri, dar spune că nu înțelege exact ce s-a întâmplat în acest caz și de ce decizia a fost suspendată.
Cel mai probabil, hotărârea nu s-a pus în aplicare pentru că Dinamo a făcut apel și se așteaptă o decizie finală.
„Interdicția a fost ridicată de câteva minute. Oricum, eu nu știu cum a fost dictată. Lucrurile sunt foarte simple. Jucătorul a solicitat niște bani și eliberarea de contract. S-a respins cererea de a primit bani, dar Dinamo a fost sancționată. Aș fi văzut dacă eram puși să plătim niște bani și sancționați. Dar dacă ni s-a dat dreptate pe partea financiară...…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea