Sepsi a avut un parcurs fluctuant în acest sezon, cu Liviu Ciobotariu pe bancă. În Liga 1 a bifat, la un moment dat, chiar patru înfrângeri consecutive!
Și-a revenit însă pe finalul anului, cu o serie de 3 victorii și o remiză, după ce patronul Laszlo Dioszegi l-a înlocuit pe Ciobi cu Bernd Storck.
S-a vorbit despre Ciobotariu că ar fi pierdut vestiarul, însă portarul Roland Niczuly, care este și căpitanul echipei, susține că alta a fost problema în vestiar.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea