Experiența flamandă a lui Oprut s-a încheiat abrupt, după doar câteva luni și trei meciuri jucate în campionatul belgian.
Fundașul stânga cu care Edi Iordănescu a început campania victorioasă de calificare la EURO a fost împrumutat la Hermannstadt, de unde-și dorește să găsească din nou calea spre convocarea la națională.
„E ca într-o relație. Fiecare are o părere diferită, iar uneori ele nu coincid. Cu siguranță că ceva n-a mers la mine, de la club n-am avut un răspuns despre ce a mers sau ce n-a mers.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea