Serhan Cetinsaya, afaceristul turc interesat să preia Petrolul, și-a făcut apariția la amicalul „găzarilor” cu ucrainenii de la Chernomorets Odessa. Acesta a ajuns la complex cu circa 10 minute înainte de startul partidei și a fost principala atracție pentru jurnaliștii români prezenți.
Cetinsaya a fost însoțit la meci de alți compatrioți, precum și de anturajul lui Marian Copilu. Inclusiv președintele Claudiu Tudor a urmărit meciul de lângă ei, românii întregind o delegație formată, în total, din 7-8 persoane.
Personajul principal, turcul Serhan Cetinsaya a evitat dialogul cu presa. Până să se așeze în tribune, turcul a adoptat o atitudine distantă, le-a întors spatele reporterilor, în timp ce discuta preocupat la telefon.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea