Dinamo este pe modul „caută și așteaptă” în mercato invernal. Conducătorii „câinilor” caută să aducă jucători noi sub comanda lui Zeljko Kopic, Andrei Nicolescu a transmis într-un interviu acordat Gazetei Sporturilor că „4-5 fotbaliști vor sosi în această perioadă de transferuri”.
Bucureștenii așteaptă răspunsuri din partea a diverși fotbaliști contactați, unii primind și oferte scrise din partea clubului.
Așa cum GSP.ro a informat miercuri, în exclusivitate, detaliile fiind confirmate de părți ulterior, Eduard Pap, 29 de ani, este în atenția lui Dinamo. Este vorba de un goalkeeper care a lăsat o impresie remarcabilă în Liga 1, care a fost căpitanul celor de la FC Botoșani, ajuns vara trecută în Ungaria, la ETO Gyor, cu care a luptat în prima parte a sezonului pentru promovare.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea