Victor Angelescu, acționarul Rapidului, a prefațat derby-ul din weekend cu „feroviarii”. Giuleștenii nu acceptă nici varianta rezultatului de egalitate la Cluj, din cauza distanței față de liderul FCSB.
„Nu mi-e frică deloc de meciul cu CFR Cluj. Este un meci foarte tare între două echipe foarte frumoase. Cred că avem o echipă foarte bună și sunt convins că putem câștiga acolo.
Nu mă gândesc la distanța față de FCSB. Mă gândesc la noi, avem puncte de recuperat, vor conta detaliile. Egalul nu ne mulțumește, cel mai mult ne încurcă, mai ales dacă FCSB câștigă”, a declarat Victor Angelescu, la emisiunea Fotbal Club, de la Digisport.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea