FCSB avea șansa de a se distanța la 8 puncte de CSU Craiova și CFR Cluj, dar a pierdut surprinzător pe teren propriu, 0-2 cu Oțelul.
La finalul meciului, antrenorul principal din acte, Elias Charalambous, a fost protagonistul unui discurs dur, diferit față de interviurile cu care obișnuia.
„Din păcate, nu am existat azi pe teren! Trebuie să găsim motivul. Adversarul a înscris devreme și nu am făcut nimic să schimbă situația. În opinia mea, a fost cel mai prost meci pe care l-a făcut echipa de când sunt aici. Serios!…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea