FCSB a învins-o fără emoții pe UTA, scor 4-0, și s-a desprins la 11 puncte în fruntea ierarhiei din Superligă. Mihai Stoica a fost surprins de pașii greșiți făcuți de urmăritoarele CFR Cluj (0-1 cu FC Botoșani) și CS Universitatea Craiova (1-2 cu Farul).
„Speram la un X la Botoșani, aveam încredere în Bogdan Andone și în transferurile făcute. Miron și Filip sunt doi jucători de Liga 1, au jucat mereu. Nu mă așteptam ca Florescu să confirme încă o dată, să marcheze și să învingă Botoșaniul.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea