Bănel Nicoliță, dublu campion cu FCSB și om de bază în echipa finanțată de Gigi Becali în sezonul UEFAntastic a câștigat sume consistente de-a lungul carierei.
Acesta a dezvăluit că nu era genul de fotbalist căruia să-i placă să cheltuie bani cu lăutari, dar a plătit o sumă consistentă la propria nuntă, unde Adrian Minune a fost responsabil cu atmosfera.
„Eu sunt Bănel Nicoliță. Nu știu dacă am dat de 10 ori bani la lăutari, vă spun sincer. Nu mă duc să arunc cu banii, nu sunt genul. Și a fost la nunta mea Adrian Minune.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea