FRF a anunțat, vineri, stadionul pe care vor evolua „tricolorii” mici. Partidele cu Italia și Polonia din Elite League U20 vor avea loc la Târgoviște, pe stadionul „Eugen Popescu”. Chindia Târgoviște, formație din eșalonul secund, își dispută acolo meciurile de pe teren propriu.
Programul meciurilor din luna martie:
România U20 are amintiri plăcute pe stadionul din Târgoviște. „Tricolorii” au debutat în Elite League chiar acolo și au învins reprezentativa similară a Cehiei, scor 2-0. Eduard Radaslavescu (19 ani) și Doru Andrei (20 de ani) au marcat golurile naționalei.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea