Stiri Sport Botoșani a avut 2-0 cu Craiova, dar Andone a surprins la final: „Nu meritam victoria”

Botoșani a avut 2-0 la pauză, însă Craiova a revenit în repriza a doua și a egalat în prelungiri, prin Koljic. Bogdan Andone consideră că echipa lui nu merita victoria, iar rezultatul e echitabil.

Bogdan Andone a surprins după Botoșani - Universitatea Craiova

„Rezultatul e echitabil, dacă după meciul de la Arad (n.r. - UTA - Botoșani 2-2, golul doi al arădenilor a venit în minutul 90) am zis că meritam victoria, acum spun că e corect rezultatul. E dureros că am primit gol în prelungiri, dar nu meritam victoria.…