Perioada Sărbătorilor de Iarnă a ajuns la final şi mulţi români au intrat în noul an cu kilograme în plus. Acest lucru se simte şi în sălile de fitness, care au fost luate cu asalt chiar de la început de ianuarie.
Conform instructorilor de fitness, foarte multe persoane încearcă, prin sport şi alimentaţie, să scape, de la început de an, de greutatea în plus.
Instructorii din sălile de fitness susţin că numărul clienţilor a crescut faţă de luna decembrie, când mulţi români au decis să renunţe, cel puţin pentru o perioadă, la exerciţiile fizice.…
Adevarul
Adevarul
Adevarul
Adevarul
Adevarul
Adevarul